Jeszcze więcej off-road

2022-05-13

Kolejny raz poszerzyliśmy ofertę części zamiennych do motocykli oraz ATV/UTV. Tym razem są dwie mocne marki związane z częściami do motocykli motocross, enduro i quadów. W środku sezonu motocyklowego, dział motocykli wjeżdża z nową ofertą elementów plastikowych nadwozia. Teraz oferta do motocykli off-road jest jeszcze bardziej atrakcyjna.

Wieloletnia współpraca z amerykańską Grupą All Balls Racing zaowocowała uzupełnieniem oferty o kolejną  markę z oferty tego potentata w dziedzinie części zamiennych do motocykli i ATV. All-Balls znany z szerokiej oferty najróżniejszych części zamiennych, począwszy od drobnicy w postaci uszczelniaczy zawieszenia, przez łożyska, a kończąc na półosiach do pojazdów ATV, produkuje także na nasze zlecenie części zamienne naszej marki 4RIDE. To najlepsza rekomendacja dla sygnowanego przez Inter Cars produktu motocyklowego.

Silnik i podzespoły

- W ramach  Grupy All-Balls Racing funkcjonują także wyspecjalizowane marki. Do kolekcji w naszej ofercie dołączyła nowa marka Wrench Rabbit, w ramach której znajdziemy kompletne zestawy do naprawy silnika – mówi Michał Dymowski, Starszy Specjalista ds. Produktu w Zespole Zakupów Rynku Motocyklowego Części Inter Cars. – Kompletne, czyli składające się z: wału karbowego, tłoka, zestawu uszczelek i uszczelniaczy, łożysk wału i skrzyni biegów, pompy wody, łańcuszka rozrządu i łożyska wałka wyrównoważającego (do silników 4T), a także zestawu wałka zdawczego.

Zestawy Wrench Rabbit kompletowane są z produktów dostępnych jako samodzielne elementy sprzedawane pod markami Hot Rods, Vertex, Winderosa, Hot Cams oraz Cyliner Works. Wybierając zestawy Wrench Rabbit, unikasz pomyłek przy doborze poszczególnych elementów, a ostatecznie oszczędzasz czas i pieniądze, bo komplet zawsze kosztuje mniej niż łącznie wszystkie elementy. Jeżeli dodamy do tego części od włoskiej marki Athena, to nasza oferta jest naprawdę pokaźna.

Serwis motocykla off-road nie opiera się jednak tylko na elementach silnikowych oraz częściach zamiennych. Dodajemy do tego szeroką ofertę eksploatacji. Tutaj do wyboru mamy zębatki i łańcuchy także angielskiej marki JT, kultowy DiD, hamulce Ferodo, TRW i Brembo i wręcz nieograniczoną ofertę olejów silnikowych i smarów, zaczynając do Motul, Castrol i Elf, przez Silkolene, Valvoline i na kilku innych markach kończąc.

Nadwozie również ważne

Motocykle off-road służące do ekstremalnej zabawy na torach czy na rajdach przeprawowych narażone są na szereg uszkodzeń wpływających na ich stan wizualny. Wymiana elementów nadwozia lub kompletu plastików często jest niezbędna, aby przywrócić takiej maszynie pożądany wygląd, lub spersonalizować ją względem własnego stylu.

- Słuchamy naszych klientów i reagujemy na ich zapotrzebowanie, dlatego rozpoczęliśmy współpracę  z cenioną włoską firmą Cemoto Racing Parts – mówi Filip Kulesz, Manager Zespołu Zakupów Rynku Motocyklowego Części Inter Cars SA. - Tak, Włochy to „europejskie zagłębie” przemysłu motocyklowego . Mnogość firm produkujących części na pierwszy montaż i najwyższej jakości aftermarket nie ma sobie praktycznie równych w Europie. Firma Cemoto Racing Parts szczycąca się już 46-letnią tradycją, specjalizuje się w produkcji elementów nadwozia do motocykli off-road, popularnie w naszej branży nazywanych „plastikami”. Włosi gwarantują najwyższą jakość europejską. To ważne, szczególnie dla doświadczonych klientów, którzy poszukują sprawdzonych rozwiązań, a pomijają najtańsze oferty na rynku.

NOWE MARKI

CEMoto

Włoska marka Cemoto Racing Parts  specjalizuje się w produkcji elementów plastikowych nadwozia do motocykli off-road. Marka istnieje od 46 lat i w tym czasie niewątpliwie zyskała sobie uznanie na rynku aftermarket.

Wrench Rabbit

Wrench Rabbit to marka amerykańskiego All- Balls Racing. Amerykanie oferują pod nazwą Wrench Rabbit kompletne zestawy do naprawy silnika. W skład takiego zestawu wchodzą produkty innych wyspecjalizowanych marek, znajdujących się w ich ofercie. Hot Rods, Vertex, Winderosa, Hot Cams oraz Cyliner Works

ROZWIJAJ Z NAMI SWÓJ BIZNES

Jeżeli prowadzisz sklep lub warsztat motocyklowy, sprawdź nasza aktualną ofertę. A może jesteś klientem związanym od lat z rynkiem samochodowym i chciałbyś rozszerzyć swoją ofertę? Zachęcamy do kontaktu z naszym Centrum Kompetencji Motocyklowych, tel. 22 51 30 00, e-mail: ckm@intercars.eu.

2022-06-24
Jaki wyciąg spalin będzie dobry dla warsztatu motocyklowego?
Jaki wyciąg spalin będzie dobry dla warsztatu motocyklowego?
2022-06-12
Wrench Rabbit z grupy All Balls
Wrench Rabbit z grupy All Balls
2022-06-01
Motocykl czerwca - Suzuki Katana
Motocykl czerwca - Suzuki Katana
2022-05-01
Harley Davidson Sportster - motocykl maja
Harley Davidson Sportster - motocykl maja
2022-04-15
Marka 4RIDE - tylko sprawdzone rozwiązania
Marka 4RIDE - tylko sprawdzone rozwiązania
2022-04-01
Kawasaki Z 900 - motocykl kwietnia
Kawasaki Z 900 - motocykl kwietnia
2022-03-17
Motocyklowe Oleje Elf w wyłącznej dystrybucji Inter Cars SA
Motocyklowe Oleje Elf w wyłącznej dystrybucji Inter Cars SA
2022-03-01
Jawa 300CL/250 - motocykl marca
Jawa 300CL/250 - motocykl marca
2022-02-01
BMW R18/R5 - motocykl lutego
BMW R18/R5 - motocykl lutego
© Inter Cars. All rights reserved