Inparts z kartą paliwową BP

2022-04-20

Kupuj części i odbieraj karty paliwowe BP!
Trwa promocja dla produktów marki Inparts. Niski próg wejścia i możliwość kumulacji zakupów w długim okresie, dają szansę na uzyskanie nagrody każdemu klientowi Rynku Motocyklowego Inter Cars SA.

Promocja dostępna jest do 30 czerwca 2022. Oznacza to, że do tego czasu, każde 599 zł netto wydane na produkty Inparts, klient otrzyma gratis kartę paliwową o wartości 50 zł. Maksymalna liczba nagród dla jednego klienta, to 5 sztuk kart paliwowych. Wszelkie szczegóły dotyczące akcji znajdują się w IC _Katalog Online, gdzie również dostępny jest regulamin.

Wybierając Inparts, decydujesz się na jakość i doświadczenie. Inparts powstała jako marka własna należąca do Inter Cars SA, operująca w segmencie wysokiej jakości części zamiennych, materiałów eksploatacyjnych oraz akcesoriów wszelkiego rodzaju. Oferta Inparts obejmuje szeroką gamę skuterów, maxi skuterów oraz ATV produkcji azjatyckiej oraz europejskiej, a także niektórych niedużych motocykli.

W katalogu marki Inparts znajdują się części i podzespoły pozwalające na przeprowadzenie nie tylko kompleksowego remontu silnika w skuterze, ale także umożliwiające wykonanie napraw układu przeniesienia napędu. Nie zabrakło elementów nadwozia jednośladów i ATV. Oferta dzieli się na kategorie z wieloma podkategoriami, a są to między innymi: silnik, przeniesienie napędu, układ elektryczny, układ chłodzenia, układ hamulcowy, układ wydechowy, kompletne silniki, nadwozie, zawieszenie. Gama produktowa obejmuje wiele najbardziej popularnych marek jednośladów, a także wiele marek azjatyckich produkowanych na znanych licencjach. Produkty Inparts to połączenie szerokiej i dopasowanej oferty, wysokiej jakości wykonania oraz przystępnej ceny.

Poznaj ofertę Inparts. Sprawdź katalog produktów na www.inparts.pl

2022-03-28
Motul w kolekcjonerskiej beczce
Motul w kolekcjonerskiej beczce
© Inter Cars. All rights reserved