DYSTRYBUCJA CZĘŚCI MOTOCYKLOWYCH

Sprawdź, który z Opiekunów Rynku Motocyklowego Części obsługuje region, na którym znajduje się twoja firma. Poniżej znajdują się bezpośrednie kontakty do naszych Przedstawicieli.

Dział Części Motocyklowych i Akcesoriów
e-mail: ckm@intercars.eu
tel. 22 511 30 00
Dział handlowy części
Znajdź przedstawiciela handlowego dla Twojego regionu.
Jacek Rudnicki
tel. (+48) 723 981 747
E-mail: jacek.rudnicki@intercars.eu
Remigiusz Oczujda
tel. (+48) 695 445 563
E-mail: remigiusz.oczujda@intercars.eu
Artur Chojnowski
tel. (+48) 667 506 501
E-mail: artur.chojnowski@intercars.eu
Tomasz Pierwocha
tel. (+48) 665 701 120
E-mail: tomasz.pierwocha@intercars.eu
Damian Kasprzyk
tel. (+48) 665 660 045
E-mail:damian.kasprzyk@intercars.eu
Lucjan Szopa
tel. (+48) 606 892 522
E-mail: lucjan.szopa@intercars.eu 
Anita Aronik
tel. (+48) 723 960 460
E-mail: anita.aronik@intercars.eu
Rafał Bredschneider
tel. (+48) 667 970 014
E-mail: rafal.bredschneider@intercars.eu
Jakub Piwowarczyk
tel. (+48) 665 392 324
E-mail: jakub.piwowarczyk@intercars.eu
Radosław Rumiński
tel. (+48) 665 701 120
e-mail: radoslaw.ruminski@intercars.eu
© Inter Cars. All rights reserved